«

«

sty 12

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego
12 Styczeń 2019

 1. Dziś w Święto Chrztu Pana Jezusa, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczyna czas zwykły w liturgii.
 2. W tym tygodniu Msze święte o godzinie 7:00 oraz 12:00. Kancelaria czynna po Mszy świętej o godz. 12:00.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 ma swoje spotkanie na plebanii Oaza Dzieci Bożych.
 4. W piątek [17 stycznia] w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Judaimu. Z tej okazji Ks. Biskup Elbląski odprawi w kościele Miłosierdzia Bożego [godz. 18.00] – Msze świętą oraz wygłosi okolicznościowe kazanie.
 5. W sobotę [18 stycznia] rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku towarzyszy mu hasło: „Życzliwi bądźmy” [Dz 28, 2]. Spotkania i modlitwy ekumeniczne odbędą się w Elblągu, Mikołajkach Pomorskich oraz w Szymonowie. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na stronie internetowej diecezji.
 6. Zakończyliśmy już kolędę w naszych domach. Jeśli u kogoś się nie odbyła można zgłosić w zakrystii i się umówić na wizytę w dogodnym terminie.
 7. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”!
 8. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej.
 9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
  śp. Maria Krul – lat 83, z ul. Grottgera
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…