«

«

sty 27

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła
27 styczeń 2019 r.

 

  1. Dziś obchodzimy 66. Światowy Dzień Trędowatych. Pamiętajmy o chorych na trąd w naszych modlitwach oraz w miarę naszych możliwości wspierajmy materialnie te organizacje, które pomagają trędowatym (więcej informacji w biuletynie parafialnym).
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17:20. Odwiedzimy również naszych chorych.
  3. W sobotę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę tego dnia są przeznaczone na klasztory klauzurowe. Jest to również Pierwsza Sobota Miesiąca. Po porannej Eucharystii nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W przyszłą niedzielę swoje spotkanie ma „Żywy Różaniec” oraz „Akcja Katolicka”.
  5. W najbliższy piątek po wieczornej Eucharystii swoje spotkanie ma „Krąg Biblijny”.
  6. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”!