«

«

cze 26

Ogłoszenia parafialne

 XII Niedziela Zwykła
23 Czerwiec  2019 r.

 

 • Dziś [23 czerwca] we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, po każdym błogosławieństwie na zakończenie Mszy św. śpiewamy suplikacje „Święty Boże, Święty Mocny…”.Decyzją polskich księży biskupów, jest to ekspiacja za świętokradztwa i profanacje, które miały miejsce w ostatnim czasie w naszej Ojczyźnie.
 • Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie wieczorem procesja Eucharystyczna wokół naszej świątyni
 • Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Tego dnia przypadają imieniny ks. Bp Jana Styrny.
 • We wtorek wspomnienie błogosławionej Doroty z Mątów. Koniec naszej nowenny. Tego dnia kończą się również w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne REO. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz z uczestnikami rekolekcji będzie posługiwała podczas wieczornej Eucharystii.
 • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
 • W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  Zapraszamy na uroczyste Eucharystie w te świąteczne dni.
 • Panie z naszego Caritas zapraszają w czwartek na godz. 16:00 na ostatni dyżur przed wakacjami. Jest do wydania odzież oraz obuwie.
 • W przyszłą sobotę 29 czerwca o godzinie 11:00 wyjeżdżamy z dziećmi na odpoczynek wakacyjny do Wiela. Zbiórka i pakowanie bagaży do autobusu o godzinie 10:30. Przypominamy, że dzieci zabierają obowiązkowo nakrycie głowy, środki do opalania i po opalaniu oraz środki przeciw kleszczom.
 • Do końca czerwca Msze święte według stałego porządku. Od pierwszego lipca w tygodniu Msza św. tylko o godzinie 18:00, a w niedziele o godz. 19:00.