Ogłoszenia duszpasterskie na 2 stycznia 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2 stycznia 2022

Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami!
1. Podobnie jak wczoraj, tak i dziś, wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczynającym się nowym roku 2022. Szczęść Boże we wszystkich planach i zamierzeniach!
2. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę – ofiary na tacę przeznaczone są na misje św. Po każdej Mszy będzie możliwość wzięcia poświęconej kredy i kadzidła..
3. Msze św. w tygodniu o 7.00 i 12.00 z wyjątkiem I piątku miesiąca dodatkowa o 18.00. Do chorych udamy się wg grafiku.
4.Porządek kolędy – wizyty duszpasterskiej na naszych ulicach podobnie jak rok temu odnajdziemy w liście kolędowym który zostanie rozniesiony w naszej parafii przed uroczystością 3 Króli. Istnieje możliwość osobistego zaproszenia księdza na kolędę do swojego mieszkania wypełniając deklarację i przekazując w kościele .
5. Za tydzień na mszy św. o 11.00 spotkanie rodziców i dzieci I komunijnych.
6. Za tydzień w niedziele spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godzinie 16:00 w kościele
7. 6 Stycznia (3 króli) wspólnota Wojowników Maryi zaprasza o godzinie 19:00 na rozważanie jednej godziny męki naszego Pana Jezusa Chrystusa według książki LUizy Piccarrety
8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego z dodatkiem Gość Elbląski.
Dziękujemy wam za zachowywanie przepisów sanitarnych dziękujemy za to że jesteście z nami