Warsztaty dla mamy i taty

Warsztaty dla rodziców

Wychowanie bezstresowe to mit?

Drogi rodzicu jeśli  jesteś zainteresowany  rozwijaniem swojego potencjału wychowawczego do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach  „Jak mądrze kochać swoje dziecko aby je rozumieć i wychowywać”. To cykl spotkań, podczas których rodzice będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz rozwinąć umiejętności, które pozwolą im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych. Podczas warsztatów będzie następująca tematyka:

  1. Relacja rodzic- dziecko
  2. Metody wychowawcze wskazujące na zrozumienie
  3. Podstawowe potrzeby dziecka
  4. Relacja rodzeństwa i metody postępowania
  5. Wychowywanie a nie wychodowanie
  6. Sytuacje trudne w wychowaniu i ich rozwiązywanie
  • Jeśli zastanawiasz się zadzwoń porozmawiamy – 726083621
  • Jeśli szukasz zrozumienia swojego dziecka przyjdź !
  • Jeśli masz w sobie chęć rozwijania swojego potencjału wychowawczego zapisz się, przyjdź i działaj
  • Warsztaty odbędą się od 12 do 13 listopada