Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zbliża się już miesiąc listopad. Miesiąc ten jest poświęcony naszym bliskim zmarłym. Koperty z wypominkami i mszą gregoriańską prosimy wrzucać na tacę. Prosimy również aby wpisać datę kiedy rodzina będzie obecna podczas nabożeństwa
  2. 31 października odbędzie się Noc świętych w parafii św. Wojciecha w Elblągu. W programie przewidziany jest: Nabożeństwo różańcowe, Uroczysta msza święta wigilijna, którą odprawi ksiądz Biskup Wojciech Skibicki , Konferencja pt.: „świętość w Biblii”, adoracja i uwielbienie, a także uroczysta procesja z relikwiami świętych. Serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek po mszy świętej spotkanie kręgu Biblijnego.
  4. W środę spotkanie odnowy w Duchu świętym z msza świętą o 18:00, po mszy świętej adoracja i konferencja formacyjna.
  5. Serdecznie zapraszamy, aby zapisywać się na warsztaty dla rodziców bądź przyszłych rodziców. Na warsztatach zostaną poruszone kwestie wychowawcze, relacje pomiędzy rodzeństwem, relacja rodzice dziecko i metody poprawiające relacje z dzieckiem. Warsztaty odbedą się w dniach od 12- 13 listopada w salce parafialnej .
  6. W dniu wczorajszym w naszym seminarium odbyły się obłóczyny czyli przyjęcie przez alumnów stroju duchownego. Jednym z alumnów jest nasz parafianin kleryk Dominik Żmuda. Serdecznie gratulujemy Dominikowi i jego rodzicom. Życzymy BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA i opieki MATKI BOŻEJ.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych.