Ogłoszenia duszpasterskie


1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o 17:30 dla dzieci w poniedziałek i środę o 17:00
2. W środę o 18:00 spotkanie odnowy w Duchu świętym
3. Dzisiaj na mszy świętej o 18:00pierwsze spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a na mszy św. o 11:00 spotkanie dla rodziców przygotowujących dzieci do I komunii świętej.
4. Dzisiaj młodzież i ministranci naszej parafii rozprowadzają ciasto i drożdżówki. Wszystkie słodkości są zrobione przez naszych parafian za co składamy serdeczne Bóg zapłać. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na cele młodzieży także na odnowienie naszej kawiarenki parafialnej
5. Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza na doroczny bal andrzejkowy do restauracji Nowa Holandia 26 Listopada od godziny 19:00 koszt całościowy 180 złotych od osoby. Przyjmujemy w pierwszej kolejności osoby z naszej parafii z wpłatą na bal.
6. Po każdej mszy świętej przy wyjściu z naszego kościoła zbierane są ofiary na ,,Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia”
7. Serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki po każdej mszy świętej
8. Za tydzień wolontariusze z naszego Caritas będą zbierały ofiary do puszek na Caritas Diecezji Elbląskiej
9. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych o dezynfekcje rąk, a także o zakładanie maseczki w świątyni

W tym tygodniu do wieczności odeszli Tadeusz Włodarczyk l. 69 z ulicy Grottgera i Czesława Strzałkowska l. 91 z ulicy Grunwaldzkiej