«

paź 20

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Zwykła
20 Październik 2019

  • Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
  • We wtorek wspominamy w liturgii św. papieża Jana Pawła II.
  • Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • Trwa październik, który został ogłoszony przez Ojca Świętego Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o g. 17.30. Różaniec dla dzieci: w poniedziałek i środę o godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11:00 odbędzie się pierwsze spotkanie (organizacyjne) dla rodziców i dzieci, które chciałyby wstąpić do Oazy Dzieci Bożych. Jest to formacja w Ruchu Światło Życie. Minimalny wiek dziecka to 5 lat. Serdecznie zapraszamy.
  • Dziś po Mszach świętych Panie z CARITAS naszej parafii będą zbierały ofiary do puszek na funkcjonowanie CARITAS diecezji elbląskiej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Wypełnione karki z wypominkami za zmarłych oraz Mszą świętą zbiorową można składać w zakrystii kościoła.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.