«

lut 10

Ogłoszenia parafialne

 V Niedziela Zwykła
10 Luty 2019

  1. W poniedziałek przypada światowy dzień chorych. Podczas każdej Eucharystii będziemy udzielać sakramentu namaszczenia dla osób chorych
  2. W czwartek [14 lutego] przypada święto św. Cyryla i Metodego – biskupów i patronów Europy, a także wspomnienie św. Walentego – patrona osób chorych na nerwicę, epilepsję, a także opiekuna zakochanych.
  3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego w kościele na nabożeństwie z relikwiami św. Jana Pawła II.
  4. Przy naszej parafii będzie funkcjonował „Dom Seniora” dla osób starszych i samotnych; czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Osoby chętne, które mają czas a chciałyby pomóc w prowadzeniu zajęć (jako wolontariat) zapraszamy do zakrystii. Szczegóły będziemy jeszcze podawać.
  5. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego znajdziemy ciekawe artykuły: o aktorce Poli Negri i jej przywiązaniu do wiary, a także o niezwykłej karierze piłkarza Krzysztofa Piątka. Zachęcamy do lektury!