«

gru 09

Ogłoszenia parafialne

  II Niedziela Adwentu

 09 Grudzień 2018 

 

  1. Trwa Adwent, czas przygotowania na przyjście Chrystusa. Roraty, czyli Mszę św. o Najświętszej Maryi Pannie odprawiamy w naszym kościele codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 18.00. Dzieci na Roraty przynoszą lampiony, a dorośli świece.
  2. Obchodzimy dziś w Kościele w Polsce „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Przy drzwiach kościoła składamy do puszek ofiary na ten cel. Bóg zapłać za każdy gest życzliwości wobec misjonarzy oraz wspólnot parafialnych na Syberii, Ukrainie, Kazachstanie, czy w innych miejscach na Wschodzie.
  3.  W najbliższy wtorek wieczorna Eucharystia będzie sprawowana z formularza o Duchu Świętym po której będzie nabożeństwo w intencji odnowy życia duchowego naszej parafii. Zapraszamy.
  4.  W piątek zapraszamy na spotkanie „Kręgu Biblijnego” po wieczornej Eucharystii.
  5. W „Gościu Niedzielnym”: o Darach Ducha Świętego; dziś o darze rozumu i rady, które działają jak dobra nawigacja w aucie. Oprócz tego: ciekawe przepisy na uszka z grzybami i zakwas buraczany. Zachęcamy do lektury. 
  6. Zapraszamy do naszej parafialnej Kawiarenki.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
      Śp. Honorata Kamoda – lat 95, z ul. Kmicica
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…