«

«

lut 10

Ogłoszenia parafialne

  IV Niedziela zwykła

 03 luty 2019

 1. We wtorek 5 lutego wspominamy w liturgii św. Agatę. Po Mszach św. błogosławieństwo chleba ku czci świętej. Jest to również Pierwszy Wtorek Miesiąca, więc tego dnia będzie sprawowana wieczorna Msza św. z formularza o Duchu Świętym po której odbędzie się nabożeństwo w intencji odnowy życia duchowego parafii.
 2. Najbliższy czwartek to Pierwszy Czwartek Miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu (godz. 17:00) w intencji nowych powołań do służby Bożej.
 3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.
 4. W sobotę o godz. 11:00 będzie sprawowana Msza święta dla osób chorych i niepełnosprawnych.
 5. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej (po Mszy św. o godz. 11:00).
 6. Dnia 17 lutego w kościele Bożego Ciała, ul. Robotnicza 29, w Elblągu odbędzie się dzień skupienia dla wszystkich którzy wspierają Dzieła Misyjne. Na spotkanie można przynieść środki czystości i higieny osobistej, materiały opatrunkowe w oryginalnych opakowaniach, stare telefony komórkowe, prześcieradła, koce, ręczniki. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie dzieła misyjnego.
 7. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”! W dzisiejszym numerze piękne świadectwa sióstr zakonnych o powołaniu, a także o Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.
 8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Irena Turczak – lat 72, ze Świdwina
  śp. Bogdan Koźlakowski – lat 58, z ul. Grunwaldzkiej