«

«

lis 04

Ogłoszenia parafialne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 LISTOPAD 2017 roku

1.W listopadzie wypominki codziennie o godzinie 17:30 w intencji naszych zmarłych. Na ławkach kościoła są wyłożone koperty z kartkami na wypominki i Mszę świętą zbiorową w miesiącu listopadzie. Czytelnie wypisane kartki – z datą kiedy rodzina zgromadzi się na modlitwie – prosimy wrzucać na tacę podczas Mszy św.

2.W czwartek (9 listopada) obchodzimy święto poświęcenia bazyliki laterańskiej – katedry biskupa Rzymu i matki wszystkich kościołów świata.

3.W sobotę (11 listopada) przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.

4.W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Mszy św o godzinie 11:00.

5.W przyszłą niedzielę również swoje spotkanie będzia miała „Akcja Katolicka” o godzinie 16:00.

6.Na ławkach kościoła są wyłożone koperty z kartkami na wypominki i Mszę świętą zbiorową w miesiącu listopadzie. Czytelnie wypisane kartki – z datą kiedy rodzina zgromadzi się na modlitwie – prosimy wrzucać na tacę podczas Mszy św.

7.Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły o: wydanym 25 lat temu katechizmie Kościoła, kierownictwie duchowym, a także o programach kulinarnych w Internecie. Zachęcamy do lektury!